KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10717218
nr 1071 7218
Akvarell
Roma 1800-tal, signerad, motivet: 64x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:15:56
24/11 16:45:34
500 kr
28/11 19:10:40